Hokimeeskond lõpetas hooaja teise kohaga

Sakala

Kolmapäeval jäisel väljakul tulist lahingut pidanud Viljandi hokiklubi ja Jõgeva Pedja meeskonna vastasseis Lõuna-Eesti hokiliiga teise tugevusgrupi finaalis lahenes seekord Pedja meeste 6:3 võiduga.

Tartu Lõunakeskuse hallis aset leidnud finaali esimesel poolajala suutsid mõlemad meeskonnad visata kolm väravat. Ehkki viljandlased üritasid agaralt sihile jõuda ka teisel poolajal, ei õnnestunud neil vastase väravavahti enam üle mängida. Samas suutsid jääl head kiirust ja osavust näidanud jõgevalased olla resultatiivsed veel kolmel korral.

Viljandi hokiklubi esindus pidas lõppenud hooajal Lõuna-Eesti liigas 14 kohtumist ja võitis neist kaheksa. Liiga teise tugevusgrupi võitnud Pedja ja Viljandi järel teenis kolmanda koha Tartu Jäämurdjad.