Viljandlanna hea mäng naiskonda ei päästnud

Madis Luik
, reporter
Kristiine Miileni on koduklubi Rovaniemi WoVo üks liidreid.
Kristiine Miileni on koduklubi Rovaniemi WoVo üks liidreid. Foto: Rovaniemi WoVo

Neljapäeval Soomes Rova­niemis Euroopa naiste võrkpalli «Challenge Cupi» kaheksandikfinaali pääsu eest võidelnud kohaliku WoVo võistkonna viljandlannast ründaja Kristiine Miilen nimetati kohtumise parimaks mängijaks, paraku ei aidanud see klubi sarjas edasi.

Sügisel Soome naiskonnaga liitunud ja seal kiiresti üheks liidriks kerkinud Miileni kontole kogunes 25 statistilist punkti. Naiskond jäi aga eurosarja kodusaalis peetud kordusmängus 2:3 alla Hollandi naiskonnale Eurosped  TVT Almelo.

Kristiine Miilen tõdes, et võimalus edasi pääseda püsis kolmanda geimi keskpaigani. Et WoVo oli avamängu Hollandis kaotanud 0:3, vajasid külalised «kuldse geimi» vältimiseks kahte geimivõitu ja sellega said nad ka hakkama.