Viljandi meeskond alistus Narvale

Madis Luik
, reporter

Reedel pidi BC Viljandi meeskond Eesti korvpalli meistrivõistluste teise liiga mänguks külla sõitnud Narva esinduselt vastu võtma 65:80 kaotuse.

Tiitlivõistluste teise liiga põhiturniiri esimese vahegrupi kohtumises Narva meeskonda võõrustanud viljandlased alustasid tagasihoidlikult ning kaotasid esimese veerandaja 14:21. Järgmise kümne minutiga võrdsustasid nad seisu, võitsid veerandaja 21:13 ning alustasid teist mängupoolt ühepunktilises eduseisus 35:34.

Paraku ei suutnud meeskond kodusaalis oma hoogu lõpuni hoida ning kolmanda veerandaja 16:24 ja neljanda 14:22 kaotus tähendas 15 punktiga allajäämist.