Saara Orav jõudis Ameerikas peetud turniiril poolfinaali

Saara Orav teenis Ameerika Ühendriikides kõrge tasemega prestiižikal Eddie Herri turniiril kõrge koha, jõudes U-14 mõõduvõtul nelja tugevama sekka. Pilt on tehtud möödunud suvel Viljandi tenniseväljakul. Foto: Kris Süld / Sakala

Eesti noored tennisemängijad osalesid nädalavahetusel Ameerika Ühendriikides kõrge tasemega prestiižikal Eddie Herri turniiril ning viljandlanna Saara Orav jõudis parima Eesti esindajana U-14 vanuseklassi mõõduvõtul poolfinaali ja lõpetas kolmanda kohaga.

Viljandi tenniseklubi kasvandik kohtus poolfinaalis ameeriklanna Margaryta Bilokiniga ja jäi talle alla 4:6, 3:6.

Turniiri teises ringis alistas viljandlanna 6:3, 7:5 esimese asetusega argentiinlanna Maia Haumulleri. Seejärel pidas ta kaks rasket otsustava setiga mängu: 16 parema hulgas võitis 4:6, 6:3, 6:3 Iisraeli neiu Darya Shvartsmanni ja veerandfinaalis 4:6, 6:3, 7:5 rumeenlanna Carmen Roxana Manu.