Viljandi mehed kasvatasid liigas võidukontot

Madis Luik
, reporter

Reedel kodulinnas Eesti korvpalli meistrivõistluste teises liigas oma põhiturniiri seitsmenda kohtumise pidanud BC Viljandi meeskond teenis hooaja viienda võidu, alistades 11 punktiga BC Tartu Terminaali.

Võitluslikult ja tasavägiselt kulgenud vastasseisu avaveerandi lõpetasid võõrustajad 19:16 eduseisus, ent poolaja lõpuks oli nende napist edust saanud kuuepunktiline, 30:36 kaotus. Järgmised kaks veerandaega kulgesid taas BC Viljandi juhtimisel. Kolmanda kümneminutilise perioodi võitsid viljandlased 24:13, neljanda 26:20 ja kogu kohtumise 80:69.

Võitjate poolelt olid suuremad skooritegijad Rauno Meerits 21 ja Rene Gutman 20 punktiga.