Korvpallurid teenisid liigas võidulisa

BC Viljandi meeskond, kes teeb tänavu kaasa Eesti korvpalli meistrivõistluste teises liigas, sai võidulisa, alistades reedel kodus 69:58 BC Kala / Põlva.

Viljandlased võitsid Kesklinna koolis peetud kohtumise avaveerandi 20:12, juhtisid poolaja järel 30:24, kasvatasid kolmandal veerandil eduseisuks 51:34 ning täiendasid viimasel kümnel minutil oma kontot veel 18 punktiga.

Võõrustajate suurimad skoorikasvatajad olid Rauno Meerits 26 ja Heiki Riives 18 punktiga. Mõlemad olid aktiivsed ka lauapalle hankides: seal olid nende statistilised näitajad vastavalt 14 ja 11.