Viljandlased näitasid Tartu kolmel jooksul omi võimeid

Vasakult: Sille Puhu, Ülari Kais ja Andrus Kasekamp
Vasakult: Sille Puhu, Ülari Kais ja Andrus Kasekamp Foto: Sakala, Postimees

Täna joosti neljandat Tartu linnamaratoni ning loomulikult lõi kolmel distantsil kaasa ka Viljandi linnast ja maakonnast pärit jooksjaid.

Klubi Tartu Maraton esialgseil andmeil pälvis 42-kilomeetrisel distantsil parima viljandlasena Sille Puhu 77. koha ajaga 3:16.37. Naiste arvestuses saavutas ta kuuenda koha. Esimeseks tuli tartlane Rait Ratasepp ajaga 2:35.40.

21-kilomeetrisel rajal jooksis viljandlane Ülari Kais end viiendaks ajaga 1:12.42. Selle distantsi võitis tartlane Tiidrek Nurme ajaga 1:07.04.

10-kilomeetrisel distantsil oli viljandlastest parim Andrus Kasekamp, kes sai 28. koha ajaga 0:38.48. Kiireim oli tartlane Indrek Tobreluts ajaga 0:32.54.

Täpsemat infot leiab klubi Tartu Maraton kodulehelt. Värsked andmed võivad mõneti täieneda.