Tulevik kaotas Infonetile

Neljapäeval Tallinnas peetud Eesti jalgpalli meistrivõistluste Premium-liiga kohtumises tuli Viljandi Tulevikul vastu võtta 1:2 kaotus FC Infonetilt. Samad meeskonnad on homme Viljandis vastamisi Eesti karikavõistlustel.

Neljapäeval Lasnamäe kunstmuruväljakul asetleidnud mängus jäid viljandlased kaotusseisu juba üheksandal minutil ning 0:1 avapoolaeg ka lõppes. Sealjuures päästis Tuleviku suuremast kaotusseisust väravavaht Karl-Romet Nõmm, kes suutis tõrjuda Infoneti kasuks määratud penalti.

Kohtumist ettevaatlikult alustanud viljandlased tegutsesid teisel poolajal küll mõnevõrra julgemalt ja aktiivsemalt, sellest hoolimata jõudsid võõrustajad üpriski poolaja algul oma teise tabamuseni. Viljandlaste auvärava lõi 88. mänguminutil Indrek Ilves.