Tulevik lõi väravaid, aga punkte ei tulnud

Karl-Eduard Salumäe
, Sakala arvamustoimetaja
Viljandi Tulevik (kollases) kohtus koduplatsil Narva Transiga.
Viljandi Tulevik (kollases) kohtus koduplatsil Narva Transiga. Foto: Marko Saarm

Jalgpalliklubi Viljandi Tulevik võõrustas eile õhtul kodustaadionil Narva Transi. Viimasel ajal võimaluste realiseerimisega kimpus olnud viljandlased suutsid seekord tugeva vastasvõistkonna väravavõrgu kahel korral sahisema panna, aga punktitabelisse lisa ei tulnud, sest narvalased olid veel resultatiivsemad. Kohtumine lõppes 3:2 Transi võiduga.

Tulevik asus 15. minutil Sakari Ilmari Tukiaineni väravast mängu juhtima, kuid rõõmu ei olnud kauaks, sest kaks minutit hiljem viigistas seisu Vitalijs Zils.

29. minutil viis Aleksei Jahhimovitš külalised 2:1 juhtima ning sellise seisuga mindi ka vaheajale.

65. minutil oli jälle täpne Tukiainen.

Paraku vormistas 86. minutil lõppseisu Artjom Škinjov narvalaste meeskonnast.