Keio Kits kaitses võitu

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Laupäeval 17. korda teoks saanud Holstre–Paistu viiekilomeetrisel maanteejooksul oli võidukas kohalik mees Keio Kits.

Viiendat korda ja teist aastat järjest selle jooksu võitnud Kits läbis distantsi ajaga 15.24 ning edestas teisena lõpetanud Heinar Vainet ligemale 32 sekundiga. Kolmas oli Ülari Kais, kelle tulemuseks märgiti 16.24.

Tänavusel Holstre–Paistu maanteejooksul sai tulemuse kirja 157 osalejat. Parima naisena lõpetanud Moonika Pilli oli ajaga 19.31 üldkokkuvõttes 25. finišeeruja. Temast viis kohta tagapool lõpetas tulemusega 19.50 Külli Pirksaar ning üldarvestuse 33. ajaga 20.19 tuli üle lõpujoone kolmas naine Kristel Vallaste. Kõik kolm esindavad Viljandimaa spordiklubi Jooksupartner.