Eesti ja Taani korvpallimatš tõi saali rahvast täis

Viljandi spordihoones toimunud Eesti ja Taani korvpalli rahvusmeeskondade mäng tõi saali rahvast täis. Veebilehe basket.ee andmetel oli mängu tulnud vaatama koguni 600 inimest.

Esimeses sõprusmängus kaotas Eesti koondis Taanile 71:74. Juba esimeseks veerandajaks oli Eesti jäänud 13:22 kaotusseisu. Ka poolajale mindi Taani 44:35 eduseisus. Kolmandal veerandajal viskas Taani 17 ja Eesti 16 punkti. Alles viimasel veerandajal asus Eesti vahet vähendama, kuid sellest ei piisanud.

Koondise peatreeneri Tiit Soku ütlemist mööda jäädi täna füüsilises võitluses alla. “Oli raske, aga lõpuks läks paremaks. Loodame, et homme läheb veel paremini,” nentis ta.