Madis Luik
, reporter
Joonas Tamm vahetas Viljandi kollase särgi Flora rohelise vastu.
Joonas Tamm vahetas Viljandi kollase särgi Flora rohelise vastu. Foto: Marko Saarm / Sakala

Viljandi jalgpallimeeskond teenis laupäeval Premium-liiga turniiritabelisse oma teise võidu, kui suutis võõral väljakul alistada Paide Linnameeskonna 3:0.

Kõik kolm väravat lõi Tuleviku ründaja Joonas Tamm, kelle esimene tabamus sündis juba kohtumise neljandal minutil. Kaks järgmist väravat lõi viljandlasest ründaja teisel poolajal, seda 65. ja 77. mänguminutil.

Tulevik lõpetas Premium-liiga esimese mänguderingi turniiritabeli kõrge kuuenda kohaga. Üheksa vooruga korjas meeskond kahe võidu ja kahe viigiga sinna kaheksa punkti.

Viljandi meeskond peab oma Premium-liiga kümnenda kohtumise Viljandi staadionil 9. mail taas Paide Linnameeskonnaga.