Lõõmama lõi Hansa Ilutulestike võidutäht

Madis Luik
, reporter
Viljandimaa korvpalli meistriks tuli Hansa Ilutulestikud.
Viljandimaa korvpalli meistriks tuli Hansa Ilutulestikud. Foto: Marko Saarm / Sakala

Juba eelmise aasta lõpul alanud Viljandimaa 2015. aasta korvpalli meistrivõistlused said möödunud laupäeval läbi: pinget täis finaalseeria võitis ja meistri seisusesse kerkis Hansa Ilutulestikud.

11 meeskonna osavõtul alanud mõõduvõtu kolme mänguvõiduni peetud finaalseerias kasutati ära kõik selle tarvis broneeritud saaliajad.

Meeskondade Hansa Ilutulestikud ja K-J / Baltic Agro heitlus algas üle-eelmisel nädalavahetusel. Avakohtumise võitis 92:74 Hansa Ilutulestikud. Päev hiljem asetleidnud teises vastasseisus viigistas K-J / Baltic Agro 73:64 seeria. Möödunud laupäeval suutsid Hansa Ilutulestike mehed neljandal veerandajal mängu muutuse tuua. Viimase kümne minutiga 24 punkti vastaste 12 vastu visanud, tulid nad välja üheksapunktisest kaotusest ja võitsid kohtumise 76:73.