Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Laupäeval Karksi-Nuias peetud Viljandimaa maanteejooksu meistrivõistlused võitis meestest Staieri liige Heinar Vaine ja naistest Jooksupartneri klubi liige Silja Mikk.

Heinar Vaine tänavune kümnekilomeetrisel distantsil saadud võiduaeg oli 33.18. Aasta tagasi lõpetas ta esimesena ajaga 33.02. Samal vahemaal finišeerus teisena Olav Paris ajaga 36.08 ning kolmandana Enno Torim ajaga 36.28.

Naiste ja neiude viiekilomeetrisel maanteejooksul sai parima tulemuse Silja Mikk. Võitja aeg oli 22.23. Teisena lõpetanud Gerli Koit sai kirja lõpuaja 22.29.