Nuputamiseks jääb viis päeva

Madis Luik
, reporter
Viljandi käsipallurid valmistuvad meistrivõistluste poolfinaalseeriaks, kus nad lähevad vastamisi Servitiga. Foto: Elmo Riig / Sakala

Teisipäeval endale Eesti käsipalli meistrivõistluste poolfinaali koha taganud Viljandi HC murrab pead, millega seal oma nimekat vastast Servitit üllatada.

Veerandfinaalist edasi nelja parema sekka astus Viljandi HC üsna ootuspäraselt. Selleks tuli tal kahel korral üle mängida põhiturniiri kuues, Aruküla spordiklubi. Teisipäeval Harjumaal peetud teises kohtumises olid viljandlaste võidunumbrid 36:29.

Veerandfinaalis peatreener Marko Koksi asendanud Kristo Järve sõnul näitas meeskond Arukülas head mängu, ehkki lasi viimasel kümnel minutil põlve sirgeks ja lubas vastasel vahe viiele väravale kahandada. «Mäng oli kindlalt meie kontrolli all,» ütles ta.