Käsipallurid asusid juhtima

Laupäeval Viljandi spordihoones asetleidnud Eesti käsipalli meistrivõistluste veerandfinaali esimeses vastasseisus alistas Viljandi HC Aruküla 32:25.

Viljandlaste suurimad väravaviskajad olid seekord Ott Varik ja Robert Lõpp, kelle kontole kogunes vastavalt üheksa ja kaheksa tabamust.

Noortevõistkonnaga Tšehhis Prahas turniiril viibivat Viljandi HC peatreenerit Marko Koksi asendanud Kristo Järve tunnistas, et avapoolajal näitasid võõrustajad katastroofilist rünnakutegevust, ent kaitses said enam-vähem hakkama. «Teisel poolajal tõhustasime kaitsetegevust ja selle pealt teenisime poolkiirete rünnakutega kergeid väravaid,» kõneles Järve, kes tänagi on meeskonna juhendaja rollis.