Madis Luik
, reporter

Esimest korda peetud käsipalli Balti Challenge`i liigas peeti pühapäeval Klaipedas otsustavaid mänge. Debüüthooajal muljetavaldavalt esinenud Viljandi HC lõpetas turniiri võimsa võitluse järel teenitud pronksmedalitega.

Viljandlased alistasid pühapäeval peetud medalimängus Kaunase Granitas-Gaja-Karysi 25:24.

Kohtumine Klaipedas algas viljandlastele hästi ja tosina minuti järel olid nad 6:2 ees. Mitu karistust ja vastaste täpsus seitsme meetri joonelt aitasid Granitase aga järele ja ettegi. Avapoolaja viimased kümme minutit ajas Viljandi juba leedukaid taga ning Ott Variku alles viimasel sekundil sooritatud täpne vise kirjutas tabloole Eesti karika võitja 14:13 edunumbrid.