Viljandi langes Kehras võideldes

Kolmapäeval oli viljandlaste suurim väravakütt Kristo Järve.
Kolmapäeval oli viljandlaste suurim väravakütt Kristo Järve. Foto: Elmo Riig / Sakala

Eesti käsipalli meistrivõistluste 13. voorus sai tiitlikaitsja ja senine tabeli juht HC Kehra / Horizon Pulp&Paper kolmapäeval kodus 27:25 (poolaeg 14:13) jagu Viljandi HC-st.

Võitjate resultatiivseimad mängijad olid Marko Slastinovski seitsme ja Dmitro Jankovski kuue väravaga ning kaotajad Kristo Järve üheksa ja Karl Toom kuue tabamusega.

Viljandi meeskonna juhendaja Marko Koks leidis, et mehed tegid kohtumise lõpuminutitel kiirustades valesid otsuseid. «Tunda andis väsimus. Oleme nädalaga pidanud neli kohtumist. Seda võis märgata ka visketabavuse puhul. Kui alguses oli meil realiseerimise protsent hea, siis teisel poolajal enam mitte,» kõneles ta.