Meeskond murdis noored maha

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Esmaspäeval, 1. detsembril peab meeskond kell 19 Viljandi spordihoones karikavõistluste veerandfinaalkohtumise meeskonnaga HC Kehra / Horizon Pulp&Paper. Foto: Elmo Riig / Sakala

Teisipäeval Tallinnas peetud Eesti käsipalli meistriliigas võttis Viljandi HC 37:29 võidu Audenteselt. Nagu kinnitas noortest mängumeestest koosneva Audentese juhendaja Kaupo Palmar, pani Viljandi oma tasemevahe maksma 19:12 lõppenud avapoolaja teisel veerandtunnil.

Võitjate resultatiivseimad olid Ott Varik 11 ja Kristo Järve 7 väravaga. Seekord Audentse vormi kandnud Viljandi HC mängumees Karl Toom saatis kaotajate resultatiivseimana klubikaaslase Joel Urbeli selja taha üheksa palli.

Viljandi HC jätkab Eesti meistrivõistlusi tuleval kolmapäeval kodumänguga Viljandi spordihoones Aruküla vastu, enne seda esmaspäeval, 1. detsembril peab meeskond kell 19 Viljandi spordihoones karikavõistluste veerandfinaalkohtumise meeskonnaga HC Kehra / Horizon Pulp&Paper.