Tuleviku esindus seekord kohtuniku vastu ei saanud

Alvar Loog
, jalgpallihuviline
Viljandi Tuleviku esinduskoosseis pidi pühapäeval koduväljakul tunnistama Nõmme Kalju esiliigameeskonna üheväravalist paremust. Foto: Marko Saarm / Sakala

Pühapäeval esiliiga mängus Nõmme Kalju duubliga kohtunud Viljandi Tuleviku jalgpallimeeskond pidi pärast 0:1 kaotust tunnistama allajäämist mitte vastasele, vaid hoopis kohtunikule.

Väravateta lõppenud avapoolajal nägi sadakond staadionile kogunenud pealtvaatajat suhteliselt võrdset mängu, milles Kalju valdas keskeltläbi pisut enam palli kui tema vastane, ent võimalused värava löömiseks avanesid pigem Tulevikul.

Meistriliiga (üleminekumängude) koha eest võitlev Tulevik pani teise poolaja alguses auru juurde ning viis mängu pikkadeks perioodideks peaaegu täielikult vastase väljakupoolele. Suutmatus oma ülekaalu väravaks vormistada jäi taas kord õige tipuründaja puudumise taha. Skoor viibis, ent näis lähenevat, kõik paistis olevat Tuleviku kontrolli all, vähemalt viigipunkt tundus olevat taskus.