Vibulaskjad korjasid medaleid

Laupäeval Harjumaal peetud Eesti vibulaskmise harjutuse 1440 meistrivõistlustel teenis Laura Nurmsalu naiste sportvibulaskmises hõbemedali, meestest oli Martin Rist meie parimana viies. Meesveteranide plokkvibulaskmises oli võidukas Vana-Võidu klubi liige Jaan Kookla.

Vibuklubi Sagittarius Jõgisoo laskeväljakul asetleidnud medalijagamisel pidi Viljandimaa esindaja Laura Nurmsalu tunnistama Reena Pärnati paremust. 1273 silmaga Eesti meistriks tulnud Järvakandi klubi sportlane parandas võistluste jooksul senist naiste 50 meetri distansi Eesti rekordit, saades seal 332 silma.

Laura Nurmsalu võitis hõbemedali tulemusega 1236 silma. Pronksi pälvis võitja klubikaaslane Siret Luik 1207 silmaga. Tubli viienda koha sai täiskasvanute seas Viljandi spordikooli õpilane Laura Tukk, kelle tulemuseks märgiti 1163 silma.