Staierid jooksid staadionil kilomeetrit

Madis Luik
, reporter

Vastupidavusalade klubi Staier seeriajooksu neljandal etapil kolmapäeval Viljandi staadionil tuli osalejatel läbida 1000 meetri distants.

Eri vanuseklassides läks rajale 16 meest. Päeva kiireim oli Enari Tõnström, kes läbis kaks ja pool staadioniringi ajaga 2.35,50. Teisena lõpetas Ülari Kais ajaga 2.43,39 ja kolmandana Heinar Vaine ajaga 2.50,98.

Naisi oli jooksmas 13 ning nendest tegi parima aja 3.29,57 Reeda Tuula. Ligemale üheksa sekundit jäi võitjale alla Anneliis Vahtramäe ja kolmas oli Silja Mikk, kes kaotas parimale naisele 13 sekundit.