Jõuline kaitse avas võidu lätte

Madis Luik
, reporter

Teisipäeval Viljandi spordihoones asetleidnud Eesti käsipalli meistrivõistluste veerandfinaali esimene vastasseis andis Viljandi HC-le Aruküla SK üle 33:24 võidu. Poolfinaali pääsemiseks tuleb tal sama meeskond veel korra alistada.

Kahe mänguvõiduni peetava veerandfinaalseeria esimene kohtumine algas viljandlastele raskelt, esimest korda jõudsid nad väravani alles viiendal minutil. Vaikselt hoogu kogudes võtsid nad siiski mängu üle kontrolli ning olid poolaja lõpuks neljaväravalises eduseisus.

Tõsi, korraks andsid nad teisel poolajal edunumbrid käest. Uuesti elule ärgitas neid tabloole ilmunud viigiseis 18:18. Edasi kulges kohtumine juba Viljandi HC kontrolli all.