Kulla pärast heitlevad Cheers ja Vana Hea Pärsti

Laupäeval ja pühapäeval Viljandi spordihoones peetud maakonna meeste võrkpalli meistrivõistluste poolfinaalides tagasid endale finaalikoha tiitlikaitsja Cheers ja põhiturniiri võitnud Vana Hea Pärsti.

Poolfinaalides selgitati võitjad kahe mängu tulemuste kokkuvõttes. Rohkem pinget oli Spordikooli ja Vana Hea Pärsti vastasseisus.

Laupäeval poolfinaali avamängus alistas Vana Hea Pärsti Spordikooli 3:1, päev hiljem kordusmängus jäi ta pärast võidetud avageimi kahes järgmises geimis alla, ent võitis seejärel neljanda. Ehkki kohtumine lõppes Spordikooli 3:2 võiduga, andis parem geimide suhe finaalikoha Vanale Heale Pärstile.