Viljandlased murdsid suure ülekaaluga Värska Originaali

Madis Luik
, reporter
Väravarohkes mängus oli võitjate suurim skooritegija Ott Varik.
Väravarohkes mängus oli võitjate suurim skooritegija Ott Varik. Foto: Elmo Riig / Sakala

Viljandi käsipallimeeskond teenis teisipäeval Põlvas peetud Eesti meistrivõistluste põhiturniiri kohtumisel tähtsa võidu, kui suutis kindlalt üle mängida Värska Originaali.

Kogu kohtumist dikteerinud Viljandi HC võitis poolaja 16:9 ja kogu mängu 37:26. Selle võiduga kasvatas eelmises voorus turniiritabelis Värska Originaalist ettepoole kerkinud meeskond konkurendi ees edu kolmele punktile.

Peatreener Marko Koksi sõnul mängisid viljandlased teisipäeval korralikult. «Ehkki olime avapoolajal ligemale kümme minutit arvulises vähemuses, suutsime tablool hoida parajat edu,» lausus ta.