Keenia jooksja lõi Viljandis rajarekordi

Hans Väre
58 Viljandi Linnajooks.
58 Viljandi Linnajooks. Foto: Marko Saarm / Sakala

Täna keskpäeval startinud Viljandi linnajooksu võitis ülekaalukalt Keenia jooksja Ibrahim Mukunga, kes püstitas ajaga 41.50 ka uue rajarekordi. Eelmine rajarekord 43.28 oli 2010. aastast Pavel Loskutovi nimel.

Teiseks tuli 13,7 kilomeetrisel distantsil Tiidrek Nurme ajaga 43.48 ja kolmandaks mullune võitja Kaur Kivistik, kelle ajaks oli 45.26. Parim viljandlane, Heinar Vaine, jõudis finišisse 47 minuti ning 44 sekundiga ning sai seitsmenda koha.

Parim naine Maris Tamm tegi linnas tiiru ära ajaga 1.00.03 ning lõpetas üldjärjestuses 63-ndana.